Jumlah pelawat :  
Members Login


Business Partners Login

Panel Pelaburan

(1 Jun 2017 - 31 Mei 2019)

  • Pengerusi:
    • YBhg. Tan Sri Samsudin Osman
  • Kementerian Kewangan (Timbalan Pengerusi):
    • YBhg.  Datuk Ahmad Badri bin Mohd Zahir
  • Wakil Bank Negara Malaysia:
    • Encik Adnan Zaylani Mohamad Zahid
  • Wakil Profesional:
    • Encik David Lau Nai Pek
    • Puan Rossana Annizah Ahmad Rashid
    • YBhg. Dato' Md Agil Mohd Natt
  • Ex-Officio:
    • Tunku Alizakri Alias


Tarikh Kemaskini: 14 Januari 2019
 
Tarikh Semakan: 17 April 2019